توضیح بازی و قوانین و مقررات:

۱- این مسابقه سه مرحله دارد. در هر مرحله باید یک جورچین حل شود. شرکت کنندگانی که هر سه مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارند به بخش قرعه کشی راه پیدا می‌کنند. به افراد منتخب پس از قرعه کشی از سمت فرهنگسرای فناوری اطلاعات جوایزی تقدیم خواهد شد.  قرعه کشی در ساعت ۱۰ صبح اول دی ماه ۹۸ با حضور مهندس کیوان نقره کار مجری برنامه های فناورانه صدا و سیما برگزار شده و به صورت زنده از صفحه اینستاگرام فرهنگسرا به نشانی itfarhangsara پخش خواهد شد.

۲- از شماره تلفن و کد ملی وارد شده در هنگام ثبت نام برای احراز هویت برندگان قرعه‌کشی استفاده خواهد شد. بنابراین از وارد کردن شماره موبایل و کد ملی نامعتبر خودداری فرمایید. همچنین امکان استفاده از شماره موبایل یا کد ملی تکراری در هنگام ثبت‌نام وجود ندارد.

۳- برای حل هر یک از جورچین‌ها زمان مشخص و محدودی در نظر گرفته شده است. مهلت حل هر جورچین از زمان دیدن تصویر درهم ریخته جورچین آغاز می‌شود و پس از پایان این زمان پاسخ شما مورد قبول نخواهد بود. اگر نتوانید جورچینی را در زمان مقرر حل کنید از روال مسابقه حذف خواهید شد.

۴- در ابتدای هر مرحله امکان خروج از مسابقه و ادامه آن در زمان دیگر وجود دارد، اما در صورت ورود به مرحله جدید حتما باید آن مرحله به اتمام برسد، در غیر این صورت از مسابقه حذف خواهید شد.

۵- پس از مرتب کردن قطعات جورچین‌ها دکمه ارسال پاسخ را کلیک کنید. در هر مرحله تنها ۳ بار می‌توانید دکمه ارسال پاسخ را کلیک کنید. چنانچه نتوانید با سه بار ارسال پاسخ به جواب درست برسید از دور رقابت‌ها حذف خواهید شد.

۶- در هر مرحله برای شما راهنمایی قرار داده‌ایم که می‌توانید آن را با کلیک بر روی آیکن علامت سوال ببینید.

۷- اسامی برندگان پس از قرعه کشی در سایت فرهنگسرا منتشر خواهد شد.