دات نت نیوک
Menu

خبر


همکاری فرهنگ سرای فناوری اطلاعات با شهرداری ناحیه 3 منطقه 11

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
همکاری فرهنگ سرای فناوری اطلاعات با شهرداری ناحیه 3 منطقه 11

جلسه ی مشترک رییس و معاونین فرهنگ سرای فناوری اطلاعات با شهردار و مدیر اجتماعی ناحیه 3 شهرداری تهران، چهارشنبه 22 دی ماه در محل شهرداری ناحیه 3  منطقه 11 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات،  در این جلسه محسن حاجی رحیمی، شهردار، حمیده ناجی مدیر اجتماعی ناحیه سه شهرداری منطقه 11 و علی صادقی رییس فرهنگ سرا  و معاونین وی حضور داشتند.

در ابتدا علی صادقی رییس فرهنگ سرا به معرفی فعالیت های فرهنگ سرا به خصوص در ایام کرونا پرداخت و گفت: در ایام کرونا فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به تولید  صدها محتوای مجازی در حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و فرهنگ سازی در این زمینه و نشر آن در شبکه های اجتماعی پرداخت. د

وی همچنین پیشنهاد داد تا  همکاری مشترک با شهرداری ناحیه 3 در استفاده از ظرفیت های مجازی و فیزیکی فرهنگ سرا اعم از استفاده از کلاس های آموزشی، استودیو، فضای تبلیغاتی، فعالیت های جهادی، همکاری با اصناف مساجد و ... را از طریق هم افزایی و تعامل با شهرداری ناحیه 3  صورت بگیرد.

در ادامه محسن حاجی رحیمی شهردار ناحیه 3 نیز با ذکر اینکه هم اکنون با شروع فعالیت های مراکز فرهنگی بعد از کرونا لازم است که این مراکز و همچنین معاونت اجتماعی شهرداری به طور جدی تری به اجرای برنامه های فرهنگی و همچنین تولید محتواهای مجازی در موضوعات شهری مانند سد معبر، ترافیک، فضا سازی، جمع آوری پسماند و ... بپردازند.

در پایان قرار شد تا هر دو مرکز با تشکیل کارگروهی به انجام فعالیت های مشترک فرهنگی و اجتماعی برای شهروندان منطقه 11بپردازند.

 

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم،گزارش
تعداد بازدید 23 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات