دات نت نیوک
Menu

خبر


ثبت نام دوره های آموزشی ترم زمستان فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
ثبت نام دوره های آموزشی ترم زمستان فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

ثبت نام ترم زمستان فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در رشته های تخصصی و غیر تخصصی به صورت حضوری و آنلاین آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، دوره های تخصصی شامل: مهارت های هفت گانه (ICDL)، اینترنت، تایپ سریع، گرافیک، سخت افزار مقدماتی و پیشرفته، نرم افزارهای فنی و مهندسی، برنامه نویسی و پایگاه داده، لینوکس، مهندسی شبکه، سیسکو، رباتیک، دوره تخصصی فالی(آشنایی با تکنیک صدا سازی و صداگذاری در فیلم های سینمایی و تئاتر) ، گرافیک خلاق و ... است.

همچنین در این مرکز دوره های عمومی چون: حسابداری، علوم قرآني، شطرنج، آموزش ریاضی با چرتکه، زبان انگليسي(تمامي سطوح)، خوشنویسی، نقاشي خردسال، طراحي، رنگ روغن، عکاسی آنالوگ و دیجیتال،  مهارت های اجتماعی و فرهنگی، موسیقی، بوستان کودکان خلاق، فن بیان و سخنرانی، کلاس های تقویتی درسی و ... برگزار می شود.

آموزش درسطوح مقدماتي و پيشرفته باشهريه مناسب، بهره مندي از اساتيد مجرب، تنوع زماني درساعات برگزاري کلاس ها و استفاده از وسايل كمك آموزشي مناسب از ويژگي‌هاي دوره‌هاي آموزشي در فرهنگ سرای فناوری به شمار می رود.
برای ثبت نام می توانید به نشانی edu.farhangihonari.ir مراجعه کنید و آخرین برنامه های آموزشی فرهنگ سرا را از صفحه اینستاگرام این مرکز به نشانی : itfarhangsara  دنبال کنید.

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تقاطع خیابان های جمهوری و کارگر واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902130-66902140 تماس بگیرید.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم،گزارش
تعداد بازدید 36 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.