دات نت نیوک
Menu

خبر


کارگاه آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
کارگاه آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات کارگاه تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت را زیر نظر کارشناس متخصص برگزار می‌کند.

 


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات با رویکرد جذب استعدادهای برتر و ایجاد کارآفرینی، کارگاه تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت را زیر نظر کارشناس متخصص برگزار می‌کند.

این کارگاه‌ها در دو دوره مقدماتی و پیشرفته با استفاده از آخرین تجهیزات به روز، زیر نظر متخصصان حرفه‌ای تعمیرات موبایل و تبلت برگزار می‌شود. دوره مقدماتی شامل آموزش الکترونیک و استفاده از ابزار تعمیرات، شناسایی طبقات موبایل و تبلت و عیب‌یابی است، به طوری که کارآموز در پایان دوره توانایی تعویض IC و هارد هر موبایل و تبلتی را به دست می‌آورد.

در دوره پیشرفته نیز نقشه‌خوانی، سیم‌کشی‌های تخصصی روی بورد، تعویض تاچ و LCD، عیب‌یابی‌های آماری، عیب‌یابی‌های فوق تخصصی روی بوردهای انواع موبایل و تبلت آموزش داده می‌شود.

آموزش نرم‌افزارهای مختلف سیستم عامل اندروید و iOS به صورت مشروح و تخصصی از دیگر بخش‌های آموزشی این دوره‌ها به شمار می‌رود.

با توجه به رعایت پرتکل های بهداشتی این دوره‌ها هر روز از ساعت ۸ تا 19 به صورت انفرادی یا گروه های سه نفره برگزار می‌شود. دانش‌آموختگان پس از گذراندن آزمون‌های مختلف و کسب نمره قابل قبول مدرک معتبر دریافت می‌کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و شرکت در این کارگاه به فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان‌های جمهوری اسلامی و کارگر مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۳۰ تماس بگیرند.  

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 33 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.