دات نت نیوک
Menu

خبر


ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

واحد آموزش فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در راستای ارتقای سطح دانش شهروندان و با توجه به تعطیلی مراکز اموزشی، کلاس های تخصصی و عمومی را به صورت آنلاین برگزار می کند.


ه گزارش روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، دوره های تخصصی شامل: مهارت های هفت گانه (ICDL)، اینترنت، تایپ سریع، گرافیک، سخت افزار مقدماتی و پیشرفته، نرم افزارهای فنی و مهندسی، برنامه نویسی و پایگاه داده، لینوکس، مهندسی شبکه، سیسکو، رباتیک، دوره تخصصی فالی(آشنایی با تکنیک صدا سازی و صداگذاری در فیلم های سینمایی و تئاتر) ، گرافیک خلاق و ... است.

همچنین در این مرکز دوره های عمومی چون: حسابداری، علوم قرآني، شطرنج، آموزش ریاضی با چرتکه، زبان انگليسي(تمامي سطوح)، خوشنویسی، نقاشي خردسال، طراحي، رنگ روغن، عکاسی آنالوگ و دیجیتال،  مهارت های اجتماعی و فرهنگی، موسیقی، بوستان کودکان خلاق، فن بیان و سخنرانی، کلاس های تقویتی درسی و ... برگزار می شود.

آموزش درسطوح مقدماتي و پيشرفته باشهريه مناسب، بهره مندي از اساتيد مجرب، تنوع زماني درساعات برگزاري کلاس ها و استفاده از وسايل كمك آموزشي مناسب از ويژگي‌هاي دوره‌هاي آموزشي در فرهنگ سرای فناوری به شمار می رود.
با توجه به بروز بیماری کرونا و لزوم پیشگیری از ابتلا به  این بیماری، کلاس های آموزشی فرهنگ سرا به صورت آنلاین برگزار می شود.

برای ثبت نام می توانید به نشانی edu.farhangihonari.ir مراجعه کنید و آخرین برنامه های آموزشی فرهنگ سرا را از صفحه اینستاگرام این مرکز به نشانی : itfarhangsara  دنبال کنید.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 111 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.