دات نت نیوک
Menu

خبر


برگزاری اولین وبینار " آشنایی با مهارت ها و مشاغل نوظهور"

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
 برگزاری اولین وبینار " آشنایی با مهارت ها و مشاغل نوظهور"

کانون شهروند و شهر هوشمند  فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در راستای  آشنایی هرچه بیشتر جوانان، دانشجویان و علاقمندان به ایجاد کسب‌وکارهای نوین،  اولین وبینار آشنایی با مهارت‌ها و مشاغل نوظهور را سه شنبه 21 اردیبهشت ساعت 11 برگزار می‌کند.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، کانون شهروند و شهر هوشمند فرهنگسرای فناوری اطلاعات یکی از محورهای فعالیت‌های خود را بر پایه فرهنگسازی و آموزش مهارت‌های مشاغل نوظهور قرار داده است. بر همین  اساس، اولین وبینار مشاغل زیر پوست شهر هوشمند توسط دکتر امیری دبیر این کانون و مهندس سیف اللهی عضو انجمن مدیریت پروژه ایران و نیز مدیرعامل شرکت دانش بنیان متین رایانه به تشریح واقعیت شهر هوشمند و تکنولوژی‌های مورد استفاده در آن خواهند پرداخت. همچنین از بعد سخت افزاری و نرم افزاری برخی از مشاغل این حوزه را معرفی کرده و مهارت‌های شخصی و اکتسابی هریک را مطرح خواهند کرد.

شرکت در این وبینار آموزشی رایگان بوده و شرکت کنندگان در این وبینار در صورت تمایل به شرکت در دوره‌های آموزشی پیشرو این کانون از تخفیف ویژه 10درصدی برخوردار خواهند شد،  علاوه بر اینکه می‌توانند به عضویت رسمی کانون شهروند و شهر هوشمند تا پایان شهریور ماه بطور رایگان درآمده و از سایر خدمات و مزایای آن بهره مند شوند. مخاطبین این برنامه نسل جوان و بویژه دانشجویان و افراد جویای کار است.

علاقمندان می توانند از طریق  لینک: yun.ir/g1tbx5در این وبینار ثبت نام و شرکت  نمایند.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 35 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.