دات نت نیوک
Menu

خبر


سرپرست جدید فرهنگ سرای فناوری اطلاعات منصوب شد

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
سرپرست جدید فرهنگ سرای فناوری اطلاعات منصوب شد

آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، چهارشنبه 30 مهر با حضور جمعی از مدیران ارشد سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، طی مراسمی که با حضور آیت ایزدیان رییس کمیته انتصابات و مشاور عالی رییس سازمان، مهدی وکیل پور مدیر کل حوزه ریاست سازمان، مهدی امینی معاون برنامه ریزی و جمعی از دیگر مدیران و همکاران فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار شد، از خدمات پوریا سیم چی سرپرست قبلی فرهنگ سرا تجلیل و علی صادقی مديرعامل موسسه ي رشد و شكوفايي جوان سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران با حفظ سمت  و با حکم حجت الاسلام امرودی رییس سازمان به عنوان سرپرست فرهنگ سرای فناوری اطلاعات معرفی شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

شایسته است با روحیه انقلابی در جهت تحقق منویات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به ویژه موضوعات مطروحه در« بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»، ضمن رعایت قوانین، مقررات و کرامت اخلاقی و با حسن تدبیر و تعامل مؤثر و مثبت، نسبت به جلب مشارکت و همکاری نهادهای دولتی، شهری و تشکل‌های مردمی و نیز بهره‌گیری از نقطه نظراتِ اندیشمندان، متخصصان و نخبگان در زمینه توسعه و ارتقای زیر ساخت های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه ای مراکز تحت پوشش سازمان، تهیه و ارایه بسته های آموزشی جهت به روز رسانی مهارت های کارکنان سازمان در حوزه تولید محصولات و آموزش های ویژه فضای مجازی، تولید محتوای غنی و اثر گذار در خصوص فرهنگ استفاده شایسته از فضای مجازی و راه های پیشگیری از آسیب ها و تهدید های موجود و نیز اجرای برنامه های فاخر، جذاب و تاثیر گذار فرهنگی و هنری با رویکرد دینی، ملی و انقلابی در جهت «ارتقای معنویت و اخلاق اسلامی »، « افزایش بینش و بصیرت انقلابی » و « توسعه نشاط و امید اجتماعی» اهتمام ورزید.

علی صادقی دانش آموخته کارشناسی ارشد آمار و علوم داده دانشگاه شهید بهشتی تهران است. از سوابق کاری وی می توان به رییس دانشگاه علمی کاربردی مرکز فناوری اطلاعات و شهر هوشمند شهرداری تهران، طراح و رییس مرکز رصد خانه شهری تهران، رییس مرکز آمار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و ... اشاره کرد. وی هم اکنون مدیرعامل موسسه رشد و شکوفایی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز هست.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 205 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.