دات نت نیوک
Menu

خبر


بررسی شبکه اجتماعی دانش آموزی( شاد ) در گفتگوی زنده «شب های فناوری»

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
بررسی شبکه اجتماعی دانش آموزی( شاد ) در گفتگوی زنده «شب های فناوری»

سیزدهمین نشست «شب های فناوری» با موضوع « خانواده و شبکه اجتماعی دانش آموزی (شاد)»، دوشنبه 14مهر ساعت17، به صورت گفتگوی زنده  با حضور رییس گروه هوشمند سازی مدارس وزارت آموزش و پرورش از کانال آپارات فرهنگ سرای فناوری اطلاعات پخش می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، این برنامه در راستای استفاده بهتر و بهینه معلمان و دانش آموزان از شبکه  اجتماعی (شاد) و بررسی مزیت ها و مشکلات آن با حضور رحمان عیسی زاده نشلی رییس گروه هوشمند سازی مدارس وزارت آموزش و پرورش و کیوان نقره‌کار مجری کارشناس صدا و سیما برگزار می شود.

طبق آخرین آمارهای اعلام شده تا کنون بیش از  ۱۲ میلیون دانش آموز، ۱۰۰ درصد مدیران مدارس و حدود ۹۰ درصد معلمان عضو شبکه شاد شده اند؛ شبکه‌ای که طبق اعلام آموزش و پرورش ضریب امنیتی‌اش از نظر جنبه‌های اخلاقی، حفظ داده‌ها، اطلاعات و محتواهای تولید شده بسیار بالاست.

سلسله نشست های تخصصی « شب های فناوری»، با رویکرد طرح مسائل و موضوعات فرهنگی اجتماعی در حوزه  فناوری های نوین خصوصا فناوری اطلاعات و بیان نظریه ها، دیدگاه ها و یافته های پژوهشی در این زمینه با حضور متخصصان و دست اندرکاران این حوزه برگزار می شود. 

این برنامه با مشارکت کانون «شهروند و شهر هوشمند» فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به دبیری ستاره امیری متخصص شهر هوشمند اجرا می شود.

 علاقمندان می توانند برای تماشای این گفتگوی زنده و طرح سوالات خود در این زمینه به کانال آپارت و فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به نشانی؛  itfarhangsaraمراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند. 

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 105 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.