دات نت نیوک
Menu

خبر


دوازدهمین نشست مجازی «شب های فناوری» به بررسی بازار بورس می پردازد

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
دوازدهمین نشست مجازی «شب های فناوری» به بررسی بازار بورس می پردازد

دوازدهمین نشست «شب های فناوری» با موضوع «آشنایی با اصول و فرآیند سرمایه گذاری در بورس»، یکشنبه 2 شهریور ساعت 18، به صورت گفتگوی زنده از کانال آپارات و صفحه اینستاگرام فرهنگ سرای فناوری اطلاعات پخش می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، این برنامه با حضور ریحانه لاریجانی و مژگان نوروزی، کارشناسان توسعه سرمایه گذاری بورس تهران و کیوان نقره کار مجری کارشناس صدا و سیما برگزار  و در یک گفتگوی زنده به بررسی « اصول و فرآیند سرمایه گذاری در بورس» می پردازند.

 مفهوم سرمایه چیست و ابزارهای سرمایه گذاری کدامند؟ اگر ابزارهای بازار بورس را نشناسیم، چقدر در سود و زیان تاثیر دارد؟ اصول سرمایه گذاری در بازار سرمایه و بورس چگونه است؟ از جمله محورهایی است که در این برنامه به آن پرداخته خواهد شد و کارشناسان در پایان به سوالات مخاطبان پاسخ می دهند.

سلسله نشست های تخصصی « شب های فناوری»، با رویکرد طرح مسائل و موضوعات فرهنگی اجتماعی در حوزه  فناوری های نوین خصوصا فناوری اطلاعات و بیان نظریه ها، دیدگاه ها و یافته های پژوهشی در این زمینه با حضور متخصصان و دست اندرکاران این حوزه برگزار می شود. 

این برنامه با مشارکت کانون «شهر هوشمند» فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به دبیری ستاره امیری متخصص شهر هوشمند اجرا می شود.

 علاقمندان می توانند برای تماشای برنامه و طرح سوالات خود در این زمینه به صفحه اینستاگرام یا کانال آپارت فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به نشانی؛  itfarhangsaraمراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند. 

گفتنی است دوره های آموزش بورس به زودی در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار می شود، جهات کسب اطلاعات بیشتر به لینک مراجعه نمایید.

 

 

 

 

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 32 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.