دات نت نیوک
Menu

خبر


تولید و نشر موشن گرافیک « تاثیر شبکه های اجتماعی بر روابط خانواده ها»

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
تولید و نشر موشن گرافیک « تاثیر شبکه های اجتماعی بر روابط خانواده ها»

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات با رویکرد ارتقاء فرهنگ استفاده از فضای مجازی، اقدام به تولید موشن گرافیک با عنوان« تاثیر شبکه های اجتماعی بر روابط خانواده ها» و نشر آن در فضای مجازی کرده است.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، این مستند گرافیکی  با مضمون بررسی مزایا و معایب شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و تاثیر آن بر روابط اعضای خانواده طراحی و ساخته شده است.

از زمانی که اینترنت وارد زندگی انسان ها شده است، با وجود تمام محاسن و مزایا، مشکلات و نگرانی هایی را برای خانواده ها ایجاد کرده است، از آن جایی که خانواده ی سالم ضامن تشکیل جامعه ای سالم است، باید این مشکلات شناخته شوند .آمارها نشان می دهند، استفاده بیش از حد از شبکه های اجتماعی میزان گفت و گو را در خانه ها کمتر کرده است، این یعنی با وجود نزدیکی فیزیکی، افراد فاصله عاطفی را در خانواده ها تجربه می کنند؛ این ما هستیم که انتخاب می کنیم که از فضای مجازی برای رشد زندگیمان استفاده کنیم، یا زندگی مان را تلخ  کنیم.

علاقمندان می توانند برای تماشای این موشن گرافیک به صفحه اینستاگرام یا کانال آپارات فرهنگ سرا به نشانی: itfarhangsara  مراجعه کنند.

 

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم،گزارش
تعداد بازدید 347 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.