دات نت نیوک
Menu

خبر


فرهنگ سرای فناوری اطلاعات خدمات مجازی ارائه می دهد

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
فرهنگ سرای فناوری اطلاعات خدمات مجازی ارائه می دهد

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در راستای ارائه خدمات آموزشی و تخصصی به شهروندان در ایام کرونا اقدام به ارائه محتواهای آموزشی و تخصصی به صورت مجازی در ویژه برنامه « جشنواره خدمت»  کرده است.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، این جشنواره از اسفند ماه 98 پس از آنکه به دلیل شیوع بیماری کرونا کلاس های آموزشی و برنامه های اجرایی تعطیل شد، با همکاری جمعی از اساتید و مربیان آغاز به کار کرده است و محتواهای تولیدی در فضای مجازی از جمله آپارات، صفحه اینستاگرام و گروههای واتساپی فراگیران منتشر می شود.

تاکنون 514 آیتم در قالب فیلم آموزشی رایانه، عکاسی، زبان انگلیسی، بازی و سرگرمی، ریاضی، چرتکه، روانشناسی با موضوع مقابله با استرس کودکان در بیماری کرونا، مسابقه، کلیپ، فتو کلیپ، محتواهای آموزشی در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا، تورمجازی و ... به صورت استوری و پست در صفحه اینستاگرام فرهنگ سرا و آپارات به نشانی : itfarhangsara و گروه های واتساپی تولید و منتشر شده است که مورد استفاده و استقبال علاقه مندان قرار گرفته است.

خدمات «جشنواره خدمت» فرهنگ سرای فناوری اطلاعات تا زمان بازگشایی کلاس ها ادامه خواهد داشت. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902130 تماس بگیرند.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم،گزارش
تعداد بازدید 229 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.