دات نت نیوک
Menu

خبر


نمایش و نقد انیمیشن« بالا» در باشگاه فیلم کودک

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایش و نقد انیمیشن« بالا» در باشگاه فیلم کودک

انیمیشن« بالا» در ششمین برنامه باشگاه فیلم کودک فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، چهارشنبه 25 دی ماه ساعت 10  پس از نمایش با حضور کارشناس کودک توسط اعضای باشگاه نقد می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات،  انیمیشن « بالا» محصول سال ۲۰۰۹ با زمینه کمدی-درام است که توسط استودیو پیکسار ساخته شده‌است.

در انیمیشن « UP» رویای پیر مرد ۷۸ ساله بادکنک فروش  «کارل فردریکسِن»  به تحقق می‌پیوندد. او هزاران بادکنک را به خانه خودش وصل می‌کند و عازم «آبشار بهشت» در آمریکای جنوبی می‌شود. پسر بچه‌ای خوش بین به نام «راسل» به‌طور اتفاقی با «فردریکسِن» همسفر می‌شود. در این سفر پر ماجرا یک سگ  «هاپو»  و یک پرنده کمیاب به نام «توک دراز» با آن‌ها همراه می‌شوند. در آمریکای جنوبی «فردریکسن» قهرمان دوران کودکی خود  «چارلز مانتس» را ملاقات می‌کند و مشکلات و ماجراهای زیادی برای او به وجود می‌آید و ...

این کار در سال ۲۰۰۹ نامزد دریافت ۵ اسکار شد که ۲ جایزه از ۵ جایزه را در زمینه «بهترین انیمیشن» و «بهترین موسیقی» از آن خود کرد. این انیمیشن نامزد دریافت ۲۷ جایزه در زمینه‌های مختلف است و ۳۴ جایزه  دیگر را نیز از آن خود کرده‌است.

باشگاه فیلم کودک با هدف توسعه و ارتقای سلامت اجتماعی در حوزه کودک فعالیت می کند، این باشگاه برای اعضای خود (کودکان و خردسالان)، انیمیشن های فاخری به نمایش درآورده و در هر اجرا اعضای باشگاه  با حضور کارشناس متخصص به نقد آن می پردازند.

 فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902140 تماس بگیرید.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 17 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات