دات نت نیوک
Menu

خبر


کارگاه «آموزش سریع React» در هجدهمین نشست تازه های نشر IT

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
کارگاه «آموزش سریع React» در هجدهمین نشست تازه های نشر IT

کتاب «آموزش React » دوشنبه 23دی ساعت 16 در هجدهمین کارگاه « تازه­های نشر  IT » فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، پس از معرفی آموزش داده می­شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، در کارگاه «آموزش سریع React» مهندس منصور عمرانی متخصص برنامه نویسی، پس از معرفی کتاب به آموزش مباحث برنامه React می ­پردازد. سر فصل­ های آموزشی این کارگاه عبارتند از: معرفی کتابReact ، قابلیت­ها، تفاوت با دیگر کتابخانه ­ها، آموزش سریعی بر npm، آموزش ES6، شروع سریع React ، استفاده از Props، کار با رویدادها، توابع چرخه حیات، سازمان دهی پروژه، فراخوانی api  راه دور، معرفی کتابخانه ant-design ، معرفی کتابخانه j6t و...

کتاب «جاده‌ای به سوی React» ترجمه‌ی کتاب The Road to Learn React نوشته‌ی رابین ویراک، برنامه‌نویس آلمانی، یکی از کتاب­های ارزشمند برای آشنایی و یادگیری سریع React است. مولف در این کتاب، React را طی نوشتن یک برنامه‌ی عملی که در طول کتاب تکمیل می‌شود به خواننده یاد می‌دهد. این برنامه بسیار ساده بوده و تنها از یک صفحه تشکیل می‌شود اما مولف از طریق همین برنامه‌ی ساده، تقریبا تمام جزئیات React را به خواننده یاد می‌دهد.

از دیگر نکات ارزشمند کتاب می‌توان به آموزش ES6 اشاره کرد، به نحوی که خواننده در طول مطالعه کتاب، افزون بر React، تقریباً با همه‌ی قابلیت‌های ES6 آشنا شده و آنها را نیز فرا می‌گیرد.

بحث تست کردن کُدها که یکی از جنبه‌های مهم هر پروژه‌ی برنامه‌نویسی است که از قلم نیافتاده و مولف با توضیح ابزارهای Jest و Enzyme و استفاده از Prop Types نشان می‌دهد، چگونه می‌توان صحت و اطمینان تولید برنامه‌های React را افزایش داد. در مجموع، این کتاب یکی از بهترین گزینه‌هایی است علاقمندان می‌توانند برای شروع یادگیری React انتخاب کنند.

این کتاب را انتشارات «پندار پارس» منتشر کرده است.

علاقمندان می ­توانند برای شرکت در این برنامه پس از ثبت نام رایگان درhttps://bit.ly/2txQwVc    به فرهنگ سرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر باشماره تلفن 66902138 تماس بگیرند.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 22 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات