دات نت نیوک
Menu

خبر


حضور فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در «چهارمین جشنواره کانون ها و مراکز مشارکتی»

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
حضور فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در «چهارمین جشنواره کانون ها و مراکز مشارکتی»

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات با حضور در « چهارمین جشنواره دستاوردهای کانون ها و مراکز مشارکتی » به ارائه  آخرین توانمندی ها و دستاوردهای 6 کانون فعال خود در فرهنگ سرای اندیشه کرده است.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، چهارمین جشنواره دستاوردهای کانون‌ها و مراکز مشارکتی سازمان فرهنگی هنری از روز دوازدهم تا هفدهم بهمن  از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در ۵ فرهنگ‌سرا و یک مجتمع فرهنگی هنری برگزار شده است و 6 کانون فعال فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در فرهنگ سرای اندیشه حضور دارند. کانون های «فناوری اطلاعات»، «شهر هوشمند»، «سینما IT»، «محتوا سازان و RFID »، «طراحی و ساخت اسباب بازی» و کانون «طب سنتی باران» از جمله کانون های فعال فرهنگ سرای فناوری اطلاعات هستند که در این جشنواره شرکت کرده اند.

ارائه محصولات و دستاوردهای کانون ها، برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه تخصصی کانون ها، جذب، مشارکت و معرفی هر کانون به شهروندان از جمله فعالیت های کانون های فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در این جشنواره است.

کارگاه تخصصی «نقش اسباب بازی در نظام آموزشی جدید» 13 بهمن ساعت 14 توسط کانون طراحی و ساخت اسباب بازی برگزار می شود.

کانون شهر هوشمند در روز دوشنبه 15 بهمن از ساعت 10 تا 16، اقدام به برگزاری کارگاه های متنوع با عنوان « ایده تا کارآفرینی»، « چگونه در کار تیمی موفق باشیم»، « معرفی استارت آپ های حوزه مدیریت شهری در خارج»، « پیشگیری از کلاه برداری در فضای مجازی»، « شهر و شهروند هوشمند» کرده است و کارگاه آموزشی «فیلم نامه نویسی» چهارشنبه 17 بهمن ساعت 15 توسط کانون سینما IT در سالن اجتماعات فرهنگ سرای اندیشه برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه و شرکت در کارگاه های مذکور به فرهنگ سرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید منفرد نیاکی مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند.

 

 

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 29 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.