دات نت نیوک
Menu

خبر


حضور فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در نخستین نمایشگاه بین المللی« شهر هوشمند»

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
حضور فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در نخستین نمایشگاه بین المللی« شهر هوشمند»

 

 فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، با حضور در نخستین نمایشگاه بین المللی « شهر هوشمند» به ارائه آخرین دستاوردهای کانون شهر هوشمند پرداخته است.  


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، کانون شهر هوشمند فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در نخستین نمایشگاه « شهر هوشمند » که در مصلی تهران برپا شده است، به ارائه چهار محصول خود در زمینه هوشمند سازی و شهر هوشمند پرداخته است و در کنار رقبای بنام این حوزه مورد استقبال بازدید کنندگان این نمایشگاه قرار گرفته است.  این محصولات عبارتند از: سیستم اعلان گفتار، مدیریت هوشمند ساختمان با میکرو کنترلر، پلتفرم جامع و یکپارچه مانیتورینگ شهری با استفاده از شبکه های بی سیم سنسوری و معرفی  یک سوپر مارکت آنلاین

این کانون متشکل از افراد توانمند و متخصص در حوزه‌های فنی‌و‌مهندسی، حقوق، هنر، رسانه و مدیریت است و با اهداف فرهنگسازی، ترویج، آموزش و کارآفرینی  بدنبال کاهش شکاف فرهنگی موجود در جامعه ناشی از عدم شناخت صحیح از تجهیزات و محصولات فناورانه حوزه ICT است که بشدت تاثیر مستقیم روی سبک زندگی و فرهنگ خانواده‌ها دارد.

از دیگر فعالیت های این کانون در نمایشگاه عضوگیری از  متخصصان و علاقه مندان در حوزه شهر هوشمند و اینترنت اشیا است.

مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند 23 ی ماه با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و جمعی ازمدیران شهری در سالن شبستان مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد. این نمایشگاه تا 25 دی ماه میزبان علاقه مندان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902125 تماس بگیرید.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم،گزارش
تعداد بازدید 72 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.