دات نت نیوک
Menu

خبر


راه اندازی باشگاه مخاطبان فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
راه اندازی  باشگاه مخاطبان فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

باشگاه مخاطبان فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به منظور پاسخگویی به نیازها و درخواست های شهروندان و افزایش رضایت آنها راه اندازی شد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، این مرکز با هدف گردآوری و ایجاد بانک مخاطب برای ایجاد ارتباط موثر و بهره مندی شهروندان تهرانی از امکانات و فعالیت های فرهنگ سرا،  اقدام به تشکیل باشگاه مخاطبان کرده است و علاقه مندان با عضویت در این باشگاه می توانند از مزایای 10 درصد تخفیف دوره های آموزشی، دریافت بن های تخفیف محصولات فرهنگی و امکان حضور رایگان در همایش ها و کارگاه های تخصصی برخوردار شوند.

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات تنها مرکز تخصصی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حوزه فناوری اطلاعات است که با دارابودن بیش از 120 دوره آموزشی تخصصی و عمومی به شهروندان، خدمات فرهنگی و آموزشی ارائه می دهد. این مرکز دارای امکاناتی چون؛ کتابخانه تخصصی، سالن اجتماعات، کلاس های مجهز آموزشی و استودیو ضبط تصویر و صدا است.

علاقه مندان می توانند برای عضویت در این باشگاه به سایت it.farhangsara.ir  مراجعه کرده و در قسمت باشگاه مخاطبان اقدام به تکمیل فرم نمایند.

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در خیابان کارگر جنوبی، تقاطع خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902125 تماس بگیرید.

              

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم
تعداد بازدید 46 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.