دات نت نیوک
Menu

خبر


تاسیس کانون «شهرهوشمند» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
تاسیس کانون «شهرهوشمند» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در راستای فرهنگ سازی در حوزه شهر هوشمند اقدام به تاسیس کانون «شهر هوشمند» کرده است.


  به گزارش روابط عمومی  فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، کانون شهرهوشمند با اهداف فرهنگ سازی و ترویج در حوزه شهرهوشمند، فراهم سازی زمینه پژوهش برای اعضا کانون با توجه به اولویت بحران های شهری و ایجاد ارتباطات کارآمد و تجاری سازی محصولات حوزه شهر هوشمند فعالیت خود را آغاز کرده است و  به دنبال هم افزایی و سرعت بخشیدن به حل معضلات و بحران‌های شهری است که شهروندان و متولیان شهری را درگیر خود کرده است.

فعالیت‌های این کانون به صورت خلاصه در قالب آموزش و ترویج در حوزه های دانشگاهی، عمومی و صنعتی، امکان مهارت آموزی برای دانشجویان دارای طرح و پروژه در حوزه شهر هوشمند و زمینه سازی پژوهش بصورت عملیاتی، رایزنی برای جذب سرمایه و حمایت جهت تجاری سازی محصولات در حوزه شهر هوشمند قرار می گیرد.

این کانون متشکل از 5 نفر متخصص و مدرس دانشگاهی در حوزه ترویج و آموزش، فنی و حقوق در زمینه پلتفرم اینترنت اشیا و دو نفر مشاور است.

اولین جلسه این کانون20 آبان با حضور تمامی اعضا برگزار شد و در این جلسه مقرر شد که سند استراتژی و کارگروه‌های مربوطه مشخص و به زودی به تصویب اعضا برسد. همچنین نحوه عضو گیری و اطلاع رسانی آن مشخص شود.

کلیه علاقه مندان و پژوهشگران به فعالیت در حوزه شهر هوشمند، می توانند برای عضویت در این کانون به فرهنگ سرای فناوری اطلاعات واقع در میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، تقاطع خیابان جمهوری مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند.

> ایجاد شده توسط:babaei
>دسته بندی:خبر مهم،گزارش
تعداد بازدید 124 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.